Hosting

 

 

Telehouse Istanbul'un Hosting Servisi nedir?

Telehouse Istanbul'un Hosting Servisleri kurumların, kurumsal web sitelerinin Internet'te yayınlanması ve bu alan adlarına ilişkin e-posta hesaplarının mesaj trafiğinin sağlanmasına ilişkin hizmettir.

Telehouse Istanbul'un Web Hosting ve E-mail Hosting olarak iki farklı uygulamayı içeren Hosting çözümünde; kurumların web ve e-mail hesap bilgileri Telehouse Istanbul'un profesyonel Veri Merkezindeki yüksek teknik özellikli ve güvenlikli sunucularında tutularak, yayınlanma ve aktarma işlemleri bu noktadan yapılır.

 

Telehouse Istanbul'un Hosting Servislerinin altyapısı her türlü ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış esnek bir yapıdır...


Telehouse Istanbul'da konumlandırılan Linux ve Microsoft işletim sistemine sahip ortak kullanıcıları; PHP, CGI, ASP, ASP.NET gibi yazılım teknolojilerini ve MS Access, MSSQL MySQL gibi veritabanlarını destekler ve bu şekilde hosting ihtiyaçlarına cevap veren esnek bir altyapı oluştururlar ve kurumlara büyük yatırımlar yapmadan ve işgücü harcamadan Hosting imkanı sunmaktadır.

 

Telehouse Istanbul Hosting Servislerinizi kendi kullanıcı bilgileriniz ile yönetebilirsiniz...


Tüm hosting paketleri, web sitenizin yönetimini ve e-posta ayarlarınızı yapabileceğiniz, site istatistiklerinizi takip edebileceğiniz ve sitenizi daha etkileşimli hale getirebilmek için düzenlemeler yapabileceğiniz kontrol paneli özelliğiyle birlikte sunulmaktadır. Bu şekilde; yetkili kişiler web sayfalarına erişim raporlarını internet üzerinden izleyebilir, hesaplarını yönetebilir ve güncellemeler yapabilirler.

 

Telehouse Istanbul müşterilerine, günümüzde kurumların en kritik uygulaması olan mail servislerinin sorunsuz çalışması için yedekleme hizmeti sunuyor...

 

Mail sunucunuz sizde veya farklı bir servis sağlayıcıda ise, mail trafiğinizi yedeklemek için Telehouse Istanbul'un MAIL BACK-UP servisi sizin için mükemmel çözüm.
 

Günümüzde kritik önem taşıyan e-posta trafiğinin herhangi bir sebepten aksaması kurumlar için kabul edilemez. Telehouse Istanbul'un MAIL BACK-UP hizmeti ile lokalinizde bulunan e-posta sunucunuzun herhangi bir sebepten ötürü ulaşılamama durumunda tüm e-postalarınız otomatik olarak ikinci bir adres olarak tanımlanan Teknotel yüksek teknik özelliklere sahip ve güvenlik garantili sunucularında yedeklenir.


Sunucunuzdaki problemin giderilmesi ile bu süre zarfına gelen ve giden e-postalarınız virüs ve spam taramasından geçirilerek kayıpsız bir şekilde sunucunuza iletilir.
Telehouse Istanbul'un MAIL BACK-UP hizmeti çok sayıda mail trafiği olan kurumlar için en uygun ve güvenilir çözümdür.

 

Telehouse Istanbul'da güvenlik Global standartlarda sağlanıyor...


Telehouse İstanbul; kesintisiz ve sorunsuz iletişim için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kapsamda meydana gelebilecek olağanüstü durumlarda (yangın, deprem, sel vb.) veya Telekom tarafında gerçekleşebilecek hat kesintilerinde, direkt yurtdışı fiber ve uydu altyapıları kullanılarak kesintilerden etkilenme durumu engellenmektedir.

 

Telehouse İstanbul’un Kozyatağı'nda faaliyet gösteren Veri Merkezi, Dünya’daki tüm Telehouse veri merkezleri gibi yüksek güvenlik önlemlerine sahip olup; 7/24 gerçek zamanlı izlenebilen ve kayıt tutan kamera sistemleri, yükseltilmiş döşeme, ısı izolasyonu, hassas kontrollü klima,  N+1 yedekli jeneratör ve UPS yapısı gibi özellikler ve herhangi bir yangın durumunda çok kısa bir süre içerisinde cihazlara zarar vermeyecek FM200 yangın söndürme sistemi ile donatılarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında uzman personel tarafından işletiliyor.

Randevu sistemine göre ziyaretler ile cihazlarına müdahale edebilen müşterilerin yetkilileri; 7/24 veri merkezine erişim imkanına sahipler.

 

Telehouse Istanbul’un altyapısı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

SERVİSLER

Hosting